Masáže SIM

Celostní energetická relaxační masáž
(Láskyplný dotek)

Masáž láskyplný dotek vychází z tantra masáže. Je to velmi pomalá, smyslná, celotělová masáž luxusním a vědomým dotekem. Dochází při ní k tělesnému i duševnímu uvolnění. Svalové napětí (tenze) a zároveň duševní napětí spolu úzce souvisí. Láskyplné a léčivé doteky pomáhají k procítění a přijetí svého vlastního těla. Atmosféra bezpečí a důvěry, láskyplná přítomnost a dotek Vás vede od myšlenek do přítomného okamžiku a hluboké meditace, k probuzení živosti, plnosti vnímání energie.

Tato masáž je unikátní procedura pro muže i ženy kombinující oblíbené masážní techniky, speciálně sestavená za účelem odplavit stres a napětí a uvést tělo a mysl do dokonalé harmonie.

Při masáži se používají horké žínky, peří, drsné rukavičky, teplý aromatický olej. Celé tělo si bude užívat ty nejkrásnější pocity. Střídají se pomalé ale i dynamické smyslné hmaty.

Odevzdejte se péči a zastavte na chvíli své myšlenky. Prožívejte, vnímejte, nechte se vést. Masáž je zaměřena na probuzení citlivosti těla i duše a zvednutí životní energie, která koluje ve Vašem těle.

Při hlazení a dotecích se vytváří hormon oxytocin, hormon štěstí, lásky a důvěry, který má zásadní význam pro navazování a udržování mezilidských vztahů. Fyzický kontakt navíc dokáže snížit krevní tlak a pozitivně ovlivňuje imunitu.

Indikace: odstranění stresu a napětí v těle, stimulace krevního a lymfatického systému, podpora detoxikace těla.

90 min 800,- Kč
120 min 1 100,- Kč
Objednat si tuto masáž

Objednat dárkový poukaz

Jaké další služby nabízím?

Masáž
lávovými kameny

Tato technika se už odedávna praktikovala na Havajských ostrovech nebo v Číně. Na tělo masírované osoby se kladou oblé teplé kameny zahřáté ve vodě na teplotu kolem 55°C. Teplo kamenů se rozlije po celém těle a celkově ho uvolňuje. Kameny zároveň předávají, mimo naakumulovaného tepla, velmi silnou energetickou vibraci a ovlivňují tak meridiány - energetické cesty vedoucí od konečků prstů až k našim vnitřním orgánům. Tyto cesty bývají často špatně průchodné nebo zcela uzavřené, ale díky masáži lávovými kameny se znovu otevírají. Masáž lávovými kameny dodává životní sílu a dobrou náladu. Samotná masáž je pro klienta velmi příjemná. Tělo je masírováno střídavě kameny i bez nich a vždy s použitím aromatických olejů.

Lávové kameny jsou výhradně z čediče, který vznikl přímo z tekuté lávy. Je to hornina sestávající ze směsi minerálů, z vápníku, magnézia, křemíku a železa, tedy těch, které potřebuje i naše tělo pro procesy látkové výměny. Čedič pomáhá k hlubokému uvolnění a vzdávání se věcí, ale také podporuje schopnost navazovat hluboké vnitřní vztahy se sebou samým i ostatními lidmi. Čedič pomáhá rozpoznat vlastní zájmy a přání a dodává sílu je také realizovat. Přispívá k jasnosti smyslů a k odvaze spoléhat na vlastní intuici. Tak energeticky působí čedič z léčebného hlediska.

Masáž horkými kameny je fascinujícím spojením masáže, stimulace energie a blahodárného působení čedičových kamenů. Celý organismus se nabije novou energií a vitalitou, naše energetické pole se zharmonizuje a posílí. Spolu s vůní aromatických olejů příjemně, intenzivně podněcuje k celkovému uvolnění všech smyslů a tím přispívá i hlubšímu, celostnímu prožitku.

Indikace: odstranění stresu a napětí v těle, stimulace krevního a lymfatického systému, podpora detoxikace těla, řešení problémů se spánkem, zmírnění bolestí kloubů, revmatismu, křečí.

90 min 800,- Kč
Objednat si tuto masáž

Objednat dárkový poukaz

Jaké další služby nabízím?

Celotělová masáž
arganovým olejem
(Láskyplný dotek)

- rostlinný, za studena lisovaný olej v BIO kvalitě.

Arganový olej patří mezi nejvzácnější a nejdražší oleje na světě, proto je nazýván tekutým marockým zlatem. Vyhlazuje a zjemňuje pleť, pokožku přirozeně chrání před vnějšími vlivy, hydratuje a dodává jí důležité bioaktivní látky. Olej obsahuje vysoké procento vitaminu E – alfa tokoferolu, proto je výjimečně schopným pomocníkem v ochraně pleti proti poškození volnými kyslíkovými radikály. Významný je také obsah nenasycených mastných kyselin, karotenů a fytosterolů.

Arganový olej má silné regenerační a zvláčňující účinky a spolehlivě tak obnovuje vitalitu suché, vysušené, citlivé, poškozené nebo předčasně zralé pleti.

Arganový olej navíc krásně voní, tato masáž je tedy i velkým aromatickým zážitkem.

90 min 1 000,- Kč
120 min 1 300,- Kč
Objednat si tuto masáž

Objednat dárkový poukaz

Jaké další služby nabízím?

Celotělová masáž
bambuckým máslem
(Láskyplný dotek)

- 100% ORGANIC panenské Bambucké máslo lisované za studena,
Karité v Bio potravinářské kvalitě, nerafinované.

Jeho úžasné vlastnosti ho řadí mezi top produkty pro celotělové masáže. Bambucké máslo je vhodné i pro nejcitlivější pleť. Vyživuje a uzamyká v pleti přirozenou vlhkost. Nemastí a neucpává póry, je multifunkční a nedráždivé, používá se kamkoliv – obličej, tělo, vlasy. Má anti–aging (protistárnoucí) účinek, pleť nutí, aby si vyráběla více kolagenu. Působí protizánětlivě, obsahuje vysoké množství vitaminu E, který je přírodním antioxidantem. Charakteristická ořechová vůně, zanechává hedvábný film. Pleť je pružná, hebká, maximálně vyživená.

90 min 1 000,- Kč
120 min 1 300,- Kč
Objednat si tuto masáž

Objednat dárkový poukaz

Jaké další služby nabízím?

Čtyřruční masáž
(Láskyplný dotek)

Navodí pocit totálního rozplynutí ve smyslovém prožitku. Souznění doteků dvou masérek Vám umožní hluboce se ponořit do meditace, zprostředkuje Vám jedinečný a neopakovatelný zážitek. Žádné místo na Vašem těle nezůstane opomenuto.

Ten, kdo si dokáže užít život naplno, ten si také dokáže vychutnat tuto úžasnou masáž, při které se tělo rozplyne v nekonečné záplavě pozornosti.

Když si dovolíte oddat se dvojité síle působení i Váš prožitek bude dvojnásobný. Vychutnejte si, jaké to je, když na sebe necháte působit současně, v jednom okamžiku, nekonečné plynutí dvojité ženské energie. Tato masáž je úžasným koncertem hmatů, kterým Vaše tělo udává rytmus a pokud se tomuto rytmu dokážete oddat a plynout na jeho vlnách, propadnete se do hlubin nekonečna.

Při doteku čtyř rukou na Vašem těle již hlava nedokáže vnímat, kde ruce jsou a nezbývá ji, než opravdu vypnout a tělo se tak může plně oddat svým pocitům. Budete neuvěřitelně zrelaxovaní, propojení sami se sebou a Vaše mysl získá nadhled nad starostmi běžného života.

60 min 1 600,- Kč
90 min 1 800,- Kč
120 min 2 400,- Kč
Objednat si tuto masáž

Objednat dárkový poukaz

Jaké další služby nabízím?

Relaxační masáž

Navozuje uvolnění těla a mysli. Masážní hmaty jsou jemné, dlouhé a pomalé, propojené do celého těla. Tělo se rozehřívá horkými žínkami, teplým olejem s vonnými esencemi. Celé tělo je hýčkáno hlazením, škrábáním, jemným masírováním. Postupně se propadáte do hlubších vrstev vnímání sebe sama. Smyslná hudba, aromatické vůně vás vedou k meditaci – rozjímání, mysl je zbavená všech myšlenek a otevírá se božství.

Indikace: Při masírování šíje a zad se uvolňují svalové spasmy, tedy i psychické napětí, podporuje se krevní oběh produkce lymfy a spolu s ní detoxikace organismu což napomáhá k volnému proudění energie.

60 min
+ 15 min relax
650,- Kč
Objednat si tuto masáž

Objednat dárkový poukaz

Jaké další služby nabízím?

Relaxační masáž
kombinovaná s lávovými kameny

Kombinace relaxační masáže a lávových kamenů. Tělo je masírováno střídavě kameny i bez nich s použitím aromatických olejů.

60 min
+ 15 min relax
650,- Kč
Objednat si tuto masáž

Objednat dárkový poukaz

Jaké další služby nabízím?