Masáže SIM

Jak masáž probíhá?

Důležité je při masáži dýchání. Pokud vědomě dýcháte, dokážete znásobit prožitek této krásné masáže. Dech je důležitým nástrojem k rozproudění energie a aktivaci jednotlivých center. Můžete cítit vibrace, jemné mravenčení. Dochází k hlubokému vnitřnímu prožitku a tento stav může přetrvávat den i dva.

Optimální masáž se provádí na nahé tělo, ale pokud si někdo přeje, může si ponechat spodní prádlo. Zde by měl však pamatovat na to, že masáží se působí i na lymfatický systém, jehož 80% se nachází těsně pod kůží. Lymfatický systém nám odvádí z těla nahromaděné škodlivé látky a pokud mu něco brání v jeho odvádění, není možné dosáhnout plnohodnotného účinku masáže a velmi se snižuje i její celkový prožitek. Před masáží budete mít k dispozici sárong (velký šátek), do kterého se zahalíte, nemusíte se však bát, při převlékání i ukládání na lůžko budete mít naprosté soukromí - co má zůstat zakryté, zůstane. Popřípadě je k dispozici jednorázové spodní prádlo.

Masáž zrychluje jak vstřebávání metabolického odpadu, tak i hormonů produkovaných stresem. Stejně prospěšná je také schopnost masáže uvolnit mysl, vyvolat pocit sebedůvěry a duševního štěstí.

Tato smyslná masáž pomáhá k lepšímu uvědomování si těla, svých pocitů, dostáváme se blíž sami k sobě a do svého středu, ze kterého můžeme čerpat sílu a vnitřní klid.

Masáž probíhá v příjemném prostředí, vhodně zvolené teplotě, při relaxační hudbě, osvětlení svíček a vůni éterických olejů.

Objednat dárkový voucher

Jak dlouhá
je doba masáže?

Délka masáže v ceníku je skutečný čas strávený masáží.

Ke každé masáži si připočítejte cca 30 minut navíc. Je to potřebný čas na rozhovor u čaje, sprchu, doznění masáže.

Prosím choďte na masáže vždy včas a případně neváhejte zavolat a změnit termín návštěvy, pokud onemocníte. Ani s malým nachlazením na masáž nechoďte. Alespoň hodinu před masáží nejezte.

Při masáži dochází k aktivaci lymfatického systému a souběžně s tím i ke zvýšenému uvolnění toxinů. Proto je potřeba zvýšit pitný režim, aby docházelo k vyplavování těchto toxických látek z těla a tím i k vyčištění organizmu. Tělo se zbavuje odpadních látek. Po masáži si neplánujte žádné zátěžové aktivity, je dobré nechat všechny vjemy doznít v klidovém režimu.

Kdy je nevhodné
provádět masáž?

Pokud máte:

  • horečku či jiné zdravotní potíže,
  • záněty kloubů a svalů,
  • křečové žíly,
  • kožní vyrážky a plísně,
  • velké modřiny,
  • nádorové a ponádorové onemocnění,
  • vředy,
  • vážné srdeční onemocnění.

 

Pokud jste jakkoli zesláblí, vyčkejte až Vám bude dobře!

Zobrazit seznam služeb a ceník

Objednat dárkový voucher

Jaké používám
éterické esence a oleje?

Spolupracuji s firmou Olejový mlýn Petráveč, kde si nechávám speciálně olej lisovat za studena, a to do teploty 40°C v potravinářské kvalitě.

Dbám na to, aby produkty, které při masážích používám, byly nejvyšší možné kvality a nedráždily pokožku.

S oblibou používám značku Bewit - BIO éterické esence a oleje.

Objednat si masáž

Masáž jako dárek